Atrakcje w Jeleniej Górze

(14)

Jelenia Góra szlaki turystyczne Z Jeleniej Góry najłatwiej wyjść na wycieczkę w Karkonosze z Jagniątkowa lub z Sobieszowa. Szlaki turystyczne z Jagniątkowa W Jagniątkowie s... więcej »

Zamek Chojnik w Jeleniej Górze Sobieszowie Zamek Chojnik znajduje się na szczycie wzniesienia Chojnik położonego w Jeleniej Górze, pomiędzy Jagniątkowem, Sobieszowem a Zachełm... więcej »

Jelenia Góra-Sobieszów

Pałac Paulinum w Jeleniej Górze Pałac Paulinum powstał jako rezydencja jeleniogórskiego fabrykanta Richarda von Kramst. Richard von Kramst kupił folwark i otaczające go ziemie w po... więcej »

ul. Nowowiejska 62, Jelenia Góra

Pałac Schaffgotschów w Cieplicach Pałac Schaffgotschów znajduje się w centrum uzdrowiska Cieplice pomiędzy Placem Piastowskim a Parkiem Zdrojowym. Budynek pałacu powstał na sp... więcej »

pl. Piastowski 27, Jelenia Góra

Park Zdrojowy w Cieplicach Park Zdrojowy w Jeleniej Górze Cieplicach powstał na bazie warzywnika przy Pałacu Schaffgotschów w XVIII stuleciu. W 1796 roku powstała, wysadz... więcej »

Jelenia Góra Cieplice

Park Norweski w Cieplicach Park Norweski to jeden z dwóch obiektów parkowych w Jeleniej Górze Cieplicach. Park został założony dopiero na początku XX stulecia przez właścici... więcej »

Jelenia Góra Cieplice

Karkonosze to najwyższa część jednego z dwóch dużych pasm górskich w Polsce – Sudetów. Karkonosze w Sudetach można można zestawić z Tatrami w Karpatach. W Karkonos... więcej »

Karkonosze

Ski Arena ŁYSA GÓRA Ski Arena ŁYSA GÓRA to kompleks narciarski położony zaledwie 10 km od centrum Jeleniej Góry, na terenie gminy Jeżów Sudecki w G&oacu... więcej »

Dziwiszów 97A

Góry Kaczawskie są niewielkim pasmem w Sudetach położonym na północ i północny wschód od Jeleniej Góry. Dlatego często są niedoceniane przez zwiedzających.... więcej »

Góry Kaczawskie

Rudawy Janowickie są pasmem górskim w Zachodnich Sudetach rozpościerającym się pomiędzy miejscowościami: Kowary i Janowice Wielkie (niedaleko Jeleniej Góry). Najwyższym szczytem tych g&o... więcej »

Rudawy Janowickie
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00