widgets Domki

checked Dowolne udogodnienie

Domki w Jeleniej Górze. (4)

Odkryj domki letniskowe i całoroczne w Jeleniej Górze i okolicy, idealne na wakacyjny pobyt, ferie zimowe czy święta. Rezerwuj bezpośrednio i bez prowizji.

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Najczęstsze pytania dotyczące wynajmu domków w Jeleniej Górze i okolicy

Najczęstsze pytania dotyczące wynajmu domków w Jeleniej Górze i okolicy

Domki w Jeleniej Górze znajdziemy głównie w dzielnicach ościennych takich jak Maciejowa, Cieplice, Sobieszów, Jagniątków. Są one zróżnicowane pod względem standardu jak również pod względem zagęszczenia domków na terenie ośrodka. Mamy wybór pomiędzy obiektami gdzie domki przylegają niemal do siebie, po obiekty, które najbliższego sąsiada mają kilkadziesiąt metrów od wejścia, a nawet takie, które samodzielnie stoją na działce otoczonej zielenią.

Domki całoroczne oferują ogrzewanie, często w postaci ogrzewania podłogowego lub kominek. W większości domków będziemy mieć do dyspozycji dobrze wyposażony aneks kuchenny. Niekiedy nawet ze zmywarką i ekspresem do kawy. Domki letniskowe posiadają skromne opcje ogrzewania zazwyczaj jest to grzejnik elektryczny lub mały piecyk typu “koza”. Wiele domków posiada zadaszony taras, a także dostęp do grilla. W obiektach znajdujących się w dzielnicach górskich Jeleniej Góry możemy spotkać się z możliwością skorzystania z sauny.

W bardzo wielu ośrodkach wynajmujących domki minimalny okres wynajmu to dwie doby - każdorazowo jednak należy zasięgnąć informacji bezpośrednio u właścicieli lub w recepcji danego obiektu.  Wszelkie odstępstwa od regulaminu obiektu należy zawsze bezpośrednio konsultować z obiektem. W tym celu mają państwo na naszych portalach specjalne formularze kontaktowe kierujące wiadomości bezpośrednio do wybranego obiektu noclegowego.  warto pamiętać, że krótszy okres najmu często wiąże się z wyższą ceną za nocleg.

Oczywiście większość obiektów noclegowych w Karkonoszach jest przyjazna rodzicom podróżującym z dziećmi. W obiektach można znaleźć łóżeczka dziecięce, mniejsze dostawki, specjalne foteliki do karmienia dzieci, a na terenie ośrodków z domkami: piaskownice i place zabaw oraz animacje dla dzieci. W przypadku domków w Karkonoszach bardzo często można liczyć również na atrakcyjny rabat na pobyt z dziećmi. Przed przyjazdem warto skonsultować się z właścicielami domków, być może młodsze dzieci zapłacą mniej za pobyt niż te starsze. Często możemy spotkać się z opcją pobytu darmowego dla dzieci do lat trzech.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0