Opis

Serdecznie zapraszamy do Hotelu*** Cieplice MEDI & SPA położonego w najstarszym w Polsce Uzdrowisku Cieplice na Dolnym Śląsku, słynącym z bogactwa źródeł wód termalnych.

Hotel*** Cieplice MEDI & SPA to nowe miejsce na mapie usług rehabilitacyjnych i SPA Uzdrowiska Cieplice. Obiekt został całkowicie zmodernizowany i rozbudowany w 2013 roku oddając do użytku Gości 248 miejsc noclegowych oraz nowoczesną strefę Medi & SPA i rekreacji.

Oferta hotelu zawiera wysoki poziom usług hotelowo-gastronomicznych w atrakcyjnych cenach. W siedmiu profesjonalnie wyposażonych gabinetach zabiegowych i SPA, oferujemy szeroki wachlarz usług zdrowotnych i pielęgnacyjnych na twarz i ciało. W strefie Wellness znajdą Państwo basen rekreacyjny i jacuzzi z leczniczą wodą solankową, świat saun: łaźnię rzymską i saunę fińską oraz salę fitness. 

Do dyspozycji Gości oddany jest hotelowy Bar Cafe z propozycją tradycyjnych dań kuchni polskiej, przygotowanych w oparciu o długoletnie kulinarne doświadczenie, naturalne składniki i sprawdzone receptury. Życzliwy i profesjonalny personel, gustowne wnętrza oraz usytuowanie Hotelu w samym centrum Uzdrowiska tuż przy Parku Zdrojowym i Termach Cieplickich to oferta właśnie dla Państwa!

Hotel Cieplice w Jeleniej Górze położony jest w centrum uzdrowiska Cieplice w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwego Parku Zdrojowego. Nasze miejsce stanowi doskonałą bazę wypadową do oddalonej o 13 km Szklarskiej Poręby, Karpacza bądź np. Harrachova. Warto również pozostać na miejscu by poczuć wyjątkowy klimat uzdrowiska Cieplice...

Opis Pokoi

Do dyspozycji Gości oddajemy 248 miejsc w 68 nowocześnie wyposażonych pokojach typu KOMFORT oraz 30 pokojach typu STANDARD.

Wszystkie pokoje są dwuosobowe z możliwością pojedynczego wykorzystania. Dodatkowo pokoje typu KOMFORT PLUS oraz DELUXE posiadają wydzieloną część wypoczynkową oraz mozliwość dostawki.

Wszystkie pokoje przeznaczone są dla osób niepalących. Hotel przystosowany jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiada dwie windy, podjazd oraz specjalnie wyposażony pokój.

Hotel jest idealnym miejscem do dłuższego wypoczynku z bliskimi w zaciszu najstarszego uzdrowiska w Polsce, regeneracji sił witalnych dzięki specjalnie przygotowanym pakietom pobytowym oraz pobytów służbowych.

Cennik

 

Wyślij zapytanie

Hotel CIEPLICE
Hotel CIEPLICE

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu jelenia.info.pl

+48 757 551 041