Opis

Jagniątków to miejscowość skąd prowadzi wiele szlaków pieszych i rowerowych.​

Na bardzo słonecznym wypłaszczeniu jednego z jagniątkowskich zboczy, 5 minut od szlaków prowadzących na grzbiet Karkonoszy, wśród kilometrów ścieżek rowerowych i pieszych rozgościły się nasze komfortowe domki. Posiadają identyczny układ architektoniczny. Każdy to 75 metrów kwadratowych powierzchni przygotowanej z myślą o komforcie i przyjemnych odczuciach estetycznych naszych Gości. Są w pełni przystosowane do spędzenia miłego pobytu w górach. Domki przygotowane są dla sześciu osób (w tym dzieci). Posiadamy łóżeczka dla małych dzieci. W trosce o Państwa komfort wizyty u nas, naprawdę nie polecamy pobytu w większej grupie niż 6 osób. Aby Państwa pobyt w naszych domakch był jeszcze bardziej przyjemny w styczniu 2023 wymieniliśmy na nowe wszystkie meble, łóżka, materace i przeprowadziliśmy gruntowny remont we wszystkich pomieszczeniach. Nasze domki znów są jak nowe mimo, że gościmy naszych gości już od 10ciu lat :)
Ogrzewanie całego domku  nr 1 i nr 2 zapewnia kominek. W domku nr 3 dodatkowo jest bardzo wygodne ogrzewanie elektryczne i dwufunkcyjna klimatyzacja.
Salon z kominkiem zapewni Państwu tą szczególną atmosferę przytulnego domu, poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszamy :)

Ania i Robert

Wyposażenie

Oddajemy do użytku naszych gości trzy przepięknie i komfortowo urządzone domki z kominkami, tarasami i grillami oraz piękny, trawiasty ogród z altaną i meblami wypoczynkowymi.

Cennik

Ceny wynajmu rozpoczynają się już od 450zł/doba/domek i są uzależnione od terminu oraz wyboru domku.

Domek nr 1 i domek nr 2 są ogrzewane kominakmi i stykają się ze sobą ścianą.

Domek nr 3 stojący osobno, najdalej od parkingu jest naszym domkiem PREMIUM z ogrzewaniem elektrycznym i dwufunkcyjną klimatyzacją. Daje również naszym gościom najwięcej prywatności i poczucia swobody.

Wyślij zapytanie

Zacisze pod Śmielcem

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego "SUDETIA" ANNA JAXA-ROŻEN, ul. Wczasowa, 58-570, Jelenia Góra, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.domkiwgorac...
6 wyświetleń od 29.04.2023
Zacisze pod Śmielcem

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu jelenia.info.pl

+48 503 127 732
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00