Jelenia Góra Wszystkie noclegi

Zapisane
zapisz
od 65 zł os.

ViewMountain

ul. Wróblewskiego , Cieplice

Witamy serdecznie wszystkich Gości :) Szukają Państwo miejsca na swój ...
zapisz
od 250 zł os.

Sosnowa Chatka

ul. Karkonoska 77a , Jelenia Góra

Sosnowa Chatka zaprasza Państwa na wypoczynek w miejscowości Sobieszów. ...
zapisz

Hotel CIEPLICE

ul. Cervi 11 , Jelenia Góra - Cieplice

Serdecznie zapraszamy do Hotelu*** Cieplice MEDI & SPA położonego w najstarszym ...
zapisz

Apartament Cieplice

ul. PCK 34/2 , Cieplice

Zapraszamy Państwa na wypoczynek w nowoczesnym, komfortowo wyposażonym apartamencie ...
BON
zapisz
45 zł - 75 zł os.

Pokoje Przy Parku Zdrojowym

ul. Cervi 15 , Jelenia Góra - Cieplice

Oferujemy państwu wypoczynek w samym sercu Uzdrowiska Cieplice. Nasz obiekt znajduje ...
zapisz

Apartament MAGNOLIA

ul. Krasińskiego 15, Jelenia Góra Cieplice

Serdecznie zapraszamy do komfortowego, nowego apartamentu w Cieplicach Zdroju - ...
zapisz
od 90 zł os. ze śniad.

Hotel CASPAR

Pl. Piastowski 28 , Jelenia Góra - Cieplice

Hotel*** Caspar to miejsce magiczne i wyjątkowe. Elegancki i stylowy, położony jest ...

SPRAWDŹ NOCLEGI W KARKONOSZACH

Jeśli nie ma tu obiektu jakiego szukasz - sprawdź noclegi w innych, karkonoskich miejscowościach - kliknij!
strony: 1 z 1

Jelenia Góra noclegi u podnóża Karkonoszy.

Decydując się na wyjazd w Karkonosze, turystyczny czy na narty, stajemy przed dylematem gdzie się zatrzymać, tak żeby najwygodniej dojść w interesujący nas fragment Karkonoszy. Wielu turystów wybiera Karpacz lub Szklarską Porębę. Tymczasem warto wybrać Jelenią Górę. Noclegi w Jeleniej Górze to bardzo bogata baza turystyczna. Mamy do wyboru hotele i apartamenty, pensjonaty, ośrodki wczasowe a nawet campingi. W samej Jeleniej Górze mamy do wyboru wiele lokalizacji na nocleg - centrum lub podgórskie dzielnice: Jagniątków, Sobieszów, Cieplice. Co prawda odległość do szlaków turystycznych czy wyciągów narciarskich jest większa, ale bez problemu można podjechać samochodem, pociągiem czy autobusem.

Często zadawane pytania dotyczące w miejscowości Jelenia Góra

Jelenia Góra to rozległe miasto. Turyści wybierają różne dzielnice miasta, w zależności od tego jak chcą spędzać czas w Jeleniej Górze. W Jeleniej Górze odbywa się wiele imprez kulturalnych - najważniejsze z nich to: Przegląd Teatrów Ulicznych, Krokus Jazz Festiwal, Wrzesień Jeleniogórski. Jeśli wybieramy się na jedną z tych imprez warto wybrać noclegi w centrum - działa tu kilka hoteli o różnym standardzie. Popularne jest również Uzdrowisko Cieplice - wówczas warto wybrać nocleg w Cieplicach - tu również działa kilka hoteli, ale znajdziemy również nocleg w niższych kategoriach - apartamenty czy pokoje. Jeśli mamy chęć wędrować po Karkonoszach czy zobaczyć Zamek Chojnik - warto wybrać Jagniątów czy Sobieszów - stąd najbliżej do karkonoskich szlaków.

Cena za nocleg w Jeleniej Górze zależy od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu - im obiekt jest bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym cena wyższa. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - Drożej jest z reguły w centrum czy dzielnicach Cieplice, Jagniątków. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę obiektów o niższym standardzie i trochę oddalonych od najdogodniejszych lokalizacji. Ceny noclegów zaczynają się już od 25-30 zł. Za około 50-60 zł od osoby możemy już szukać noclegu w bardziej atrakcyjnych lokalizacjach.

Jelenia Góra to największe miasto w Kotlinie Jeleniogórskiej. Niedaleko stąd do Karkonoszy, Rudaw Janowickich czy Gór Kaczawskich. Jeśli lubimy wędrować - szlaki turystyczne czekają. W Jeleniej Górze odbywa się wiele imprez kulturalnych - Przegląd Teatrów Ulicznych, Wrzesień Jeleniogórski, Wiosna Cieplicka, Krokus Jazz Festiwal, funkcjonują tu teatry (C.K. Norwida i Teatr Animacji), Filharmonia Jeleniogórska, kina, mnóstwo galerii, muzeów. Do tego mamy jeszcze dzielnicę uzdrowiskową - Cieplice - z Parkiem Zdrojowym, Parkiem Norweskim i Termami Cieplice. Narciarze nie muszą jechać do Karpacza czy Szklarskiej Poręby - zaledwie 10 km od centrum Jeleniej Góry (w Dziwiszowie) znajduje się kompleks narciarski Ski Arena Łysa Góra.