Jelenia Góra Wszystkie noclegi

Zapisane
zapisz

ViewMountain

ul. Wróblewskiego , Cieplice

Witamy serdecznie wszystkich Gości :) Szukają Państwo miejsca na swój upragniony ...
zapisz
od 300 zł os.

Sosnowa Chatka

ul. Karkonoska 77a , Jelenia Góra

Sosnowa Chatka zaprasza Państwa na wypoczynek w miejscowości Sobieszów. ...
zapisz

Hotel CIEPLICE

ul. Cervi 11 , Jelenia Góra - Cieplice

Serdecznie zapraszamy do Hotelu*** Cieplice MEDI & SPA położonego w najstarszym ...
zapisz

Pokoje i apartamenty MAGNOLIA

ul. Krasińskiego 15 , Jelenia Góra - Cieplice

Serdecznie zapraszamy do komfortowego, nowego apartamentu w Cieplicach Zdroju - ...
zapisz

Apartament w Cieplicach 2

ul. PCK 36/9 , Cieplice

Apartament w Cieplicach 2 położony jest w Jeleniej Górze, w uzdrowisku ...
zapisz

Apartament w Cieplicach

ul. PCK 34/7 , Cieplice Zdrój

Apartament w Cieplicach to wspaniała baza wypadowa dla całej rodziny. Apartament z ...

SPRAWDŹ NOCLEGI W KARKONOSZACH

Jeśli nie ma tu obiektu jakiego szukasz - sprawdź noclegi w innych, karkonoskich miejscowościach - kliknij!
strony: 1 z 1

Jelenia Góra noclegi u podnóża Karkonoszy.

Decydując się na wyjazd w Karkonosze, turystyczny czy na narty, stajemy przed dylematem gdzie się zatrzymać, tak żeby najwygodniej dojść w interesujący nas fragment Karkonoszy. Wielu turystów wybiera Karpacz lub Szklarską Porębę. Tymczasem warto wybrać Jelenią Górę. Noclegi w Jeleniej Górze to bardzo bogata baza turystyczna. Mamy do wyboru hotele i apartamenty, pensjonaty, ośrodki wczasowe a nawet campingi. W samej Jeleniej Górze mamy do wyboru wiele lokalizacji na nocleg - centrum lub podgórskie dzielnice: Jagniątków, Sobieszów, Cieplice. Co prawda odległość do szlaków turystycznych czy wyciągów narciarskich jest większa, ale bez problemu można podjechać samochodem, pociągiem czy autobusem.

Często zadawane pytania dotyczące miejscowości Jelenia Góra

Jelenia Góra to rozległe miasto. Turyści wybierają różne dzielnice miasta, w zależności od tego jak chcą spędzać czas w Jeleniej Górze. W Jeleniej Górze odbywa się wiele imprez kulturalnych - najważniejsze z nich to: Przegląd Teatrów Ulicznych, Krokus Jazz Festiwal, Wrzesień Jeleniogórski. Jeśli wybieramy się na jedną z tych imprez warto wybrać noclegi w centrum - działa tu kilka hoteli o różnym standardzie. Popularne jest również Uzdrowisko Cieplice - wówczas warto wybrać nocleg w Cieplicach - tu również działa kilka hoteli, ale znajdziemy również nocleg w niższych kategoriach - apartamenty czy pokoje. Jeśli mamy chęć wędrować po Karkonoszach czy zobaczyć Zamek Chojnik - warto wybrać Jagniątów czy Sobieszów - stąd najbliżej do karkonoskich szlaków.

Cena za nocleg w Jeleniej Górze zależy od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu - im obiekt jest bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym cena wyższa. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - Drożej jest z reguły w centrum czy dzielnicach Cieplice, Jagniątków. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę obiektów o niższym standardzie i trochę oddalonych od najdogodniejszych lokalizacji. Ceny noclegów zaczynają się już od 25-30 zł. Za około 50-60 zł od osoby możemy już szukać noclegu w bardziej atrakcyjnych lokalizacjach.

Jelenia Góra to największe miasto w Kotlinie Jeleniogórskiej. Niedaleko stąd do Karkonoszy, Rudaw Janowickich czy Gór Kaczawskich. Jeśli lubimy wędrować - szlaki turystyczne czekają. W Jeleniej Górze odbywa się wiele imprez kulturalnych - Przegląd Teatrów Ulicznych, Wrzesień Jeleniogórski, Wiosna Cieplicka, Krokus Jazz Festiwal, funkcjonują tu teatry (C.K. Norwida i Teatr Animacji), Filharmonia Jeleniogórska, kina, mnóstwo galerii, muzeów. Do tego mamy jeszcze dzielnicę uzdrowiskową - Cieplice - z Parkiem Zdrojowym, Parkiem Norweskim i Termami Cieplice. Narciarze nie muszą jechać do Karpacza czy Szklarskiej Poręby - zaledwie 10 km od centrum Jeleniej Góry (w Dziwiszowie) znajduje się kompleks narciarski Ski Arena Łysa Góra.