Atrakcje Jelenia G�ra - Na szlaku

Zamek Chojnik »

Zamek Chojnik w Jeleniej Górze Sobieszowie. Chętni do zwiedzania zamku powinni kierować się do Sobieszowa, w okolicę skrzyżowania ulic Bronisława Czecha i Karkonoskiej. Do Zamku Chojnik dojść można szlakiem czerwonym lub czarnym. Alternatywną drogą jest żółty szlak turystyczny wiodący z punktu Podzamcze. więcej »

  • Jelenia Góra-Sobieszów
  • 75 755 63 94
  • kontakt@chojnik.pl

Szlaki Turystyczne »

Jelenia Góra szlaki turystyczne. Z Jeleniej Góry najłatwiej wyjść na wycieczkę w Karkonosze z Jagniątkowa lub z Sobieszowa. więcej »

Karkonosze »

Karkonosze to najwyższa część Sudetów - panuje klimat podobny do tego w Alpach - z wysoką ilością opadów, niskimi temperaturami, co skutkuje długim okresem, w którym zastaniemy tutaj śnieg. Najwyższym wierzchołkiem Karkonoszy jest, leżąca na granicy polsko-czeskiej, Śnieżka - 1602 m n.p.m. więcej »

  • Karkonosze

Góry Kaczawskie »

Góry Kaczawskie są niewielkim pasmem w Sudetach położonym na północ i północny wschód od Jeleniej Góry. Największe atrakcje turystyczne powiązane są z geologią i przyrodą to: Szlak Wygasłych Wulkanów oraz Wielkie Organy Wielisławskie. więcej »

  • Góry Kaczawskie

Rudawy Janowickie »

Rudawy Janowickie to pasmo górskie w Zachodnich Sudetach rozpościerającym się pomiędzy miejscowościami: Kowary i Janowice Wielkie (niedaleko Jeleniej Góry). Najwyższym szczytem tych gór jest Skalnik (945 m n.p.m.). więcej »

  • Rudawy Janowickie

Wizyt: 317 042, Dziś: 22, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem